Notice: WP_Scripts::localize was called incorrectly. The $l10n parameter must be an array. To pass arbitrary data to scripts, use the wp_add_inline_script() function instead. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 5.7.0.) in /home/customer/www/davismediasolutions.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5535

Enter your keyword

مانند قهرمان بدوید

با پشتکار در میدانی که در برابر شما قرار گرفته است بدوید

ویدیو عبادتی روزانه

برای دانلود این ویدیوی شاگردی اینجا را کلیک کنید
دعا کردن پیروز مسیحی چیست؟
بسیاری از مسیحیان خواهان عادت دعای پر ثمر و هیجان انگیز هستند. با اینحال، بسیاری خود را در مورد ارتباط با خدا ناموفق میابند. اگر از عضو معمولی کلیسا سوال شود چقدر وقت با خدا در دعا میگذارند، بسیاری ممکن است خجالت بکشند به این سوال جواب دهند. این ایراد گیری نیست. عنوان یک واقعیت است. با اینحال، دعا کلیدی است برای توسعه ارتباط صمیمانه با خدا و ثابت قدم بودن در رابطه با او.
دعا کردن پیروز مسیحی چیست و چگونه میتوانیم چنین دعا کننده گانی باشیم؟  این سوال سه بخش دارد دعا چیست؛ دعا کردن مسیحی چیست؛ و دعا کردن پیروز چیست؟ برای اینکه در دعا کردنمان پیروز باشیم، پس باید درک کنیم اصول دعا کردن چه هست و چه نیست. دعا کردن یک تعهد مذهبی نیست. یک مراسم رسمی نیست. این نیست که خدا را به این صورت بطلبیم که او مانند پاپا نوئل در آسمان است.
در خالص ترین شکل، دعا رابطه صمیمانه داشتن با پدر آسمانی است. آن شناخت بیشتر بوسیله افرادی که او را خوب میشناسند هست. آن یک رابطه محبتانه با و گوش فرا دادن به خدایی است که ما را آفریده و نجات داده است. این درک دعا دید یک فرد را درباره دعا تغییر میدهد و او را قادر میسازد که به دعا کردن پیروزمندانه مسیحی وارد شود.  بدونه آن، دعا کردن خسته کننده و وظیفه میشود به جای آنکه پر ماجرا و پیروزمند باشد.  آخرین، چیزی است که خدا برای هر کدام از ما میخواهد.
من در انقلابی قدم گذاشتم، پس از اقدام نسل کشی، و به میان ملتی که بوسیله جنگ از هم پاشیده شده بود. با اعضا پارلمان ملاقات کردم، قاضی های دیوان عالی کشور، اعضاء کابینه. و یک نخست وزیر. اما صادقانه میتوانم بگویم هیچکدام از آن تجربه ها قابل مقایسه نیستند با شور و هیجان به حضور شاه شاهان و سرور سروران. شادی بزرگتری نیست از اینکه گفتگویی صمیمانه ، پر معنی ، با کسی که جهان را خلق کرد داشته باشیم. به این فکر کنید خدایی که جهان را در آسمان آویزان کرد؛ کسی که ستارگان را در مکانشان قرار داد همین خدا مشتاق است با ما مشارکت کند دل به دل . واه! هیچ چیز نمیتواند شبیه به آن باشد.
دعا صمیمیت و همدلی دو قلب است. بدین ترتیب، بین دعا کردن و دعا کردن مسیحی تفاوت بزرگی قرار دارد. بسیاری از دعاها امروزه وظیفه مذهبی است بجای دعای واقعی مسیحی. مسلمانان دعا میکنند. یهودیان دعا میکنند. هندوها دعا میکنند. اعضا کلیسا دعا میکنند. پس فرق بین دعای مسیحی و دعای مذهبی چیست؟ دعای مذهبی تلاش انسان است که به خدا برسد. هر چند که، دعای واقعی مسیحی آن است که خدا راهی برای ما مهیا میکند تا به حضورش وارد شویم و با او مشارکت کنیم.
خدا کاملا مقدس است. این برای هر کس یا هر چیز نامقدس غیر ممکن خواهد بود که به حضور خدای کاملا مقدس بیاید.  آن دلیل اسلی است که عیسی دو هزار سال پیش بر روی صلیب مرد. وقتی عیسی بر روی صلیب مرد، کتابمقدس میگوید، در آن لحظه پرده اندرون مقدّس معبد بزرگ از بالا تا به پائین دو پاره شد…”(متی ۲۷ :‌۵۱ ترجمه شریف). پرده آنچه بود که مقدسترین مکان را از مکان مقدس جدا میکرد. فقط کاهن اعظم اجازه داشت وارد مقدسترین مکان شود بخاطر اینکه آنجا مکان حضور خدا بود. و یک مرد گناهکار نمیتوانست به حضور خدای مقدس وارد شود. اما وقتی عیسی مرد، او برای ما بخشش گناهان و پاک شدن را برای هر کس که به او ایمان آورد مهیا کرد.
بنابراین، بوسیله فیض خدا، ما راه ورود به حضور خدای قادر مطلق داریم. به آن فکر کنید. شما و من، بوسیله خونی که عسیی مسیح بر روی صلیب ریخت، میتوانیم حق ورود به حضور خالق جهان داشته باشیم. آن دعا کردن مسیحی است. به پیش خدا آمدن نه بوسیله کارهای مذهبی خود برای رستگاریمان بلکه بوسیله فیض او. این کل ایده دعا را عوض میکند. آن دیگر وظیفه نیست. آن لذت است. آن مذهب نیست، بلکه رابطه است. شکست نیست. پیروزی استدعا کردن پیروز مسیحی .   
متّی 
45از ظهر تا ساعت سه بعد از ظهر تاریكی تمام زمین را فراگرفت. 46نزدیک ساعت سه عیسی با صدای بلند فریاد كرد: «ایلی، ایلی، لما سبقتنی؟» یعنی «خدای من، خدای من، چرا مرا ترک كردی؟» 47بعضی از کسانی‌که آنجا ایستاده بودند این را شنیده گفتند: «الیاس را می‌خواند.» 48یکی از آنان فوراً دوید و اسفنجی را آورده، در شراب تُرشیده فرو برد و بر نوک چوبی قرار داده، جلوی دهان عیسی برد. 49امّا دیگران گفتند: «بگذارید ببینیم آیا الیاس می‌آید او را نجات دهد یا نه!» 50عیسی بار دیگر فریاد بلندی كشید و جان سپرد. 51در آن لحظه پردهٔ اندرون مقدّس معبد بزرگ از بالا تا به پایین دو پاره شد و چنان زمین لرزه‌ای شد كه تخته سنگها شكافته 52و قبرها باز شدند و بسیاری از مقدّسین كه خفته بودند برخاستند 53و از قبرهای خود بیرون آمده، بعد از رستاخیز عیسی به شهر مقدّس وارد شدند و بسیاری از مردم آنان را دیدند. 54وقتی افسر رومی و افراد او كه به پاسداری از عیسی مشغول بودند، زمین لرزه و همهٔ ماجرا را دیدند بسیار ترسیدند و گفتند: «بدون شک این مرد پسر خدا بود.»
Book of the Month

Sammy Tippit told his fiancée, “I can’t promise we’ll be rich, but life won’t be boring.”
Sammy had no idea what an understatement that would become. Beginning in the bars of Baton Rouge and the nightclubs of Chicago, Tippit has shared the news of life-changing faith in Christ all over the world – including in the middle of a revolution in Romania, the aftermath of genocide in Rwanda, and war in Burundi and the Congo.
Sammy’s lifelong adventure has come at a great price. He’s been cursed, threatened, arrested, deported, and blacklisted. He’s also been personally broken, ravaged with illness, and devastated by grief.
Yet he continues to preach to in stadiums, in open fields, and via satellite technology to hundreds of thousands around the globe.  For all other books…

درباره خدمات سامی تیپیت
خدمات سامی تیپیت نزدیک به پنجاه سال باعث الهام و کمک در سراسر جهان شده است. سامی تیپیت بنیانگذار و رئیس ، یک مشاور، معلم و مبشر مشهور جهانی با تجربه خدمت و کمک به مردم در بیش از ۸۰ کشور جهان است. سامی مطالبی را ارائه میدهد که به افراد کمک میکند تا با مجموعه گسترده ای از مسائل اجتماعی، معاشرتی، روانشناسی و معنوی روبرو شوند. او بویژه علاقمند است  تا این مطالب را  در دسترس سایر  کشورها در سراسر جهان قرار دهد. سامی با دِبرا ”تکس“ ازدواج کرده است و آنها دارای دو فرزند و پنج نوه هستند.

All Rights Reserved